Rubriky:

Gól snů

Taková paráda se nevidí ani v lize! Nejkrásnější gól za poslední květnový týden padl v Kostelci

4. června 2017 16:21 - Praha

Gólem snů uplynulého dílu soutěže se stala trefa Jiřího Počtýnského ze Spartaku Rychnov nad Kněžnou. Bombarďák z královéhradeckého krajského přeboru parádně zakroutil do sítě míč odražený po rohovém kopu. Jeho trefu si vybralo skoro 45 procent fanoušků na Sport.cz, kteří ji zároveň poslali do soutěže o nejhezčí gól května.

Fortuna Gól snů

Druhý v pořadí skončil Miroslav Tressl z FK Olešník. Jeho gól se nejvíce líbil skoro 35 procentům hlasujících. Celkem hlasovalo skoro 2300 fanoušků.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů od ČFL po krajské přebory na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel.

Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
rjm, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů