Rubriky:

Gól snů

Karle, vidíš? Kluk Jarolímů jde reprezentantům příkladem

26. září 2017 06:12 - Praha

Právě dnes oznámí trenér Karel Jarolím poslední nominaci národního týmu na závěrečné zápasy zpackané kvalifikace mistrovství světa v Rusku. Jako by jeho syn David chtěl jít reprezentantům příkladem a bojuje v populární anketě o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda nabízí lahůdkové přímé kopy, sólo na blátě, pohotový volej či rány zdálky.

Fortuna Gól snů

Vítězem ankety za třetí zářijový víkend se stal David Sedláček z FC Strání.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 4. zářijový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Jan Soukup (TJ Velké Hamry) - Že těžký terén technice nepřeje? Mrkněte na parádu z libereckého přeboru! Dvě parádní kličky a jisté zakončení... A to je autorem gólu 21letý obránce.
David Jarolím (FK Čechie Vykáň) - Synové reprezentačního kouče pomohli Vykáni do divize C a David se teď blýskl i v ní. Přímým kopem demonstroval, že všichni Jarolímové mají precizní míčovou techniku v noze...
Michal Kočí (TJ Sokol Čížová) - V pohotovosti je kouzlo a síla. Jako když v ČFL brankář vyrazí po standardce míč jen před šestnáctku a tam 30letý záložník ladným volejem levačkou skóruje.
Aleš Hanzlík (FC Písek) - Další přímý kop dodala do soutěže ČFL. Odchovanec Mostu nakoukl i do první ligy, tentokrát se blýskl precizním banánkem levačkou, který zaplul přímo do šibenice.
Tomáš Šenkýř (FK Jindřichův Hradec 1910) - Slavný můžete být i díky velké pomoci brankáře... Gólman v jihočeském přeboru podběhl přímý kop téměř od půlky hřiště a kuriózní gól byl na světě.
Ondřej Dvořák (1. BFK Frýdlant n./O.) - Divize E a rána zdálky. Fanoušek Realu Madrid prošel i Baníkem Ostrava. Teď si navedl míč na střelu, kterou brankáři trochu schoval za přebíhajícího rozhodčího.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů - 4. zářijový víkend. Která trefa je nejhezčí?

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů