Rubriky:

Španělsko

Brankáři La Coruni se po rvačce mohou vrátit k týmu

15. ledna 2008 14:33 - MADRID

Fotbaloví brankáři Dudu Aouate a Gustavo Munua, kteří se porvali na pátečním tréninku La Coruni, se mohou do prvního týmu vrátit. Podle původního trestu trenéra Miguela Angela Lotiny si neměli zahrát do konce sezony, kouč však po poradě s kapitánem a jeho zástupci rozhodnutí změnil.

"Než se ale vrátí, musí si o incidentu mezi sebou promluvit a požádat celý tým o odpuštění," zdůraznil Lotina podmínku, kterou musí Munua s Aouatem splnit. "Když to neudělají, já ani mužstvo je nevezmeme zpátky," dodal kouč, který nejprve brankáře vynechal jen z nominace na nedělní utkání s Villarrealem, později ale trest zpřísnil.

Uruguayec Munua se už za páteční incident, který izraelský reprezentant Aouate odnesl šesti stehy pod levým okem, v pondělí na tiskové konferenci omluvil rodině, týmu, fanouškům i novinářům. "Byla to chvilka šílenství, kdy jsme na sebe řvali a pak na sebe skočili. Trvalo to deset vteřin, ne déle," prohlásil gólman. Rvačka byl podle zpráv ze Španělska důsledkem napětí mezi oběma gólmany, které se zvýšilo poté, co uruguayský brankář před časem Aouateho vystřídal na pozici prvního gólmana.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..