Valencie si napravila dojem ze Slavie výhrou nad Zaragozou

VALENCIE

Fotbalisté Valencie si po překvapivé bodové ztrátě za remízu 2:2 v Evropské lize na hřišti Slavie Praha spravili chuť ligovým vítězstvím 3:1 nad Zaragozou. Valencie o své výhře rozhodla již v první půli, ve které se prosadili obvyklí střelci Juan Mata, David Villa a Pablo Hernandéz. Pro Villu to byl již osmý gól sezony a vede tak tabulku střelců.

Radost fotbalistů Valencie

V překvapivě dobrých výkonech pokračují fotbalisté Gijónu. Celek, který v minulé sezoně skončil jen bod nad sestupovými příčkami, je po dnešní výhře 1:0 nad Espaňolem Barcelona už na sedmém místě tabulky se ztrátou jediného bodu na pohárové příčky. O jediný gól se již v druhé minutě postaral Bilič.

Španělská fotbalová liga - 10. kolo:
Almería - Pamplona 2:0 (1. vlastní Josetxo, 90. Uche), Gijón - Espaňol Barcelona 1:0 (2. M. Bilič), Santander - Bilbao 0:2 (30. Gupegi, 75. Iraola), Valladolid - Xerez 0:0, Valencie - Zaragoza 3:1 (17. Mata, 39. Villa, 41. Pablo - 65. Aguilar), FC Sevilla - Villarreal 3:2 (9. a 61. Luis Fabiano, 66. Kanouté - 29. Pirés, 59. Torrijos).