Levante - Atlético 2:2Střídající Torres zachránil Atlétiku bod

Madrid

Fotbalisté Atlétika Madrid remizovali v 36. kole španělské La Ligy na hřišti Levante 2:2. Bod jim v utkání zachránil Fernando Torres. Na třetím místě mají náskok čtyř bodů na Valencii.

Fernando Torres byl nejmladším kapitánem Atlétika, v Madridu teď zkusí restartovat svou kariéru.

Levante sice dvakrát vedlo, k překvapivému vítězství ale celek z Valencie zápas nedotáhl. Ve 32. minutě otevřel skóre Barral, s 11 góly nejlepší střelec domácích. Už o tři minuty později ale vyrovnal Siqueira, pro něhož to byla první trefa v dresu Atlética.

V druhém poločase Uche znovu přiblížil Levante k úspěchu, alespoň bod pro hosty zachránil deset minut před koncem střídající Torres hlavičkou po Kokeho centru od rohového praporku. Atlético prodloužilo svoji sérii bez porážky v lize na 13 zápasů.

Sevilla nevyužila šanci přiblížit se čtvrté Valencii na rozdíl jediného bodu, neboť na hřišti Celty Vigo pouze remizovala 1:1. Andaluský celek neudržel vedení, které mu zařídil v osmé minutě Gameiro, v druhém poločase vyrovnal z penalty Mina.