Vigo - Valencie 1:5Třetí Celta Vigo doma dostala pět gólů od Valencie

Madrid

Celta Vigo nezvládla utkání 11. kola španělské fotbalové ligy a s Valencií na domácím stadiónu prohrála vysoko 1:5. Po druhé porážce v sezóně může Celta přijít o třetí místo v tabulce a ztratit kontakt s Realem Madrid a Barcelonou. Valencia už má jen o tři body méně.

Domácí tým nepotvrdil formu z úvodu sezóny. Na úvodní trefu valencijského Paca Alcácera ještě odpověděl Augusto Fernández, poté však už góly dávali jen hosté.

Těsně před poločasem se prosadil Dani Parejo. Od začátku minulé sezóny se z přímých kopů netrefil žádný hráč tolikrát jako právě on. Valencii se povedl i vstup do druhé půle, kdy se opět prosadil Alcácer. Po dalších dvaceti minutách znovu skóroval Parejo a deset minut před koncem uzavřel výsledek Mustafi.

Celta Vigo poprvé od března 2004 inkasovala na vlastním stadiónu pět gólů a v tabulce ji v 11. kole mohou přeskočit Atlético Madrid a Villarreal.

Španělská fotbalová liga - 11. kolo:
Vigo - Valencie 1:5 (24. Fernádez - 13. a 46. Alcácer, 45. a 64. Parejo, 79. Mustafi)
Levante - La Coruňa 1:1 (53. Camarasa - 23. Lucas)
Eibar - Getafe 3:1 (16. a 29. Enrich, 61. Berjón - 22. Rodríguez)
Vallecano - Granada 2:1 (3. a 10. Guerra - 53. Babin)
Málaga - Betis Sevilla 0:1 (64. Castro)