Rubriky:

Španělsko

Legendární Zidanova hlavička, vysmátý Mourinho. Internet baví Benítezův vyhazov

6. ledna 2016 07:59 - Madrid

Jen sedm měsíců vydržel trenér Rafael Benítez u fotbalistů Realu Madrid. V pondělí byl kvůli neuspokojivým výsledkům zbaven funkce, vaz mu zlomila remíza 2:2 ve Valencii. Fotbaloví fanoušci se jeho krátkým angažmá na lavičce Bílého baletu slušně baví.

 

Twitter

Sociální sítě zaplavily fotky a videa, jejichž dva hlavní interpreti jsou jasní - Benítez v roli poraženého a jeho následovník Zinedine Zidane. Příznivci navlékli Beníteze do italského dresu a zaměnili ho za obránce Marca Materazziho - to vše v legendárním incidentu z finále MS 2006.

Zatímco někdejší kouč Neapole a Liverpoolu se od léta netěšil velké oblibě, na první trénink pod vedením Zidana dorazilo zhruba šest tisíc příznivců královského klubu.

Sportovní speciál najdete na special.sport.cz/2015.

Nechybějí ani další úsměvné posty - Benítezova podobnost s postavičkou z kresleného filmu Toy Story nebo trenér Valencie Gary Neville mávající madridskému rodákovi na rozloučenou.

Objevuje se také vysmátý José Mourinho a text připomínající červencové prohlášení Benítezovy manželky: „Rafa přišel do Realu uklidit Mourinhův bordel!" Navíc příští El Clásico asi bude hodně pikantní.

jis, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..