Rubriky:

ME do 21 let

Lvíčata doufají, že na Letné bude opravdu plno. Já bych určitě přišel, nabádá Kalas

19. června 2015 13:45 - Praha

Dvojí zklamání vstřebávali včera čeští fotbaloví reprezentanti do 21 let. Museli se vypořádat s porážkou od Dánska, navíc je tížila prázdná místa na tribunách v Edenu. Utkání totiž bylo avizováno jako vyprodané.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ač v prodeji nezůstala jediná vstupenka, stadión zaplněný nebyl. Na tribunách bylo 15 987 diváků. Kvůli bezpečnostním opatřením a mediálním potřebám byla kapacita snížena na 17 700 míst, 2713 jich tudíž zůstalo neobsazených. „Do distribuce šla kompletní kapacita. Lístky na pokladnách skutečně nezůstaly," ujišťoval Ondřej Lípa, tiskový mluvčí FAČR.

Část vstupenek si totiž nárokuje UEFA pro potřeby svých partnerů, další procento domácí svaz pro vlastní sponzory. Mnozí majitelé lístků nakonec zřejmě dali přednost jiné zábavě. „Je škoda, že nebylo plno. Cenově je šampionát dostupný," připomínal český obránce Tomáš Kalas, že nejlevnější vstupenky byly k mání už za sto korun.

„Za sebe s čistým svědomím říkám, že i kdybych nebyl fotbalista, na stadión bych šel. Evropský šampionát je tu možná naposled. Nechtěl bych si nechat ujít tu atmosféru," pokrčil rameny.

Stejná situace může nastat i při sobotním utkání Česka se Srbskem, na které už rovněž nejsou vstupenky. „Lidi viděli první zápasy, navíc my musíme vyhrát, tak snad si tentokrát cestu na Letnou nerozmyslí," doufal Kalas. „Ve středu mnozí možná oželeli zaplacenou stokorunu. Teď je zápas o víkendu, tak snad bude opravdu vyprodáno," doufal záložník Jiří Skalák.

Radek Malina, Sport.cz, Právo

Postoupí čeští fotbalisté na ME do 21 let ze základní skupiny?

Zrušit


Časová osa: ME do 21 let

Filtr článků - ME do 21 let


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..