Maďarští fotbalisté vybojovali na MS dvacítek bronz v rozstřelu

KÁHIRA

Fotbalisté Maďarska získali na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě bronzové medaile. V dnešním duelu o třetí místo porazili Kostariku po penaltovém rozstřelu, tedy totožným způsobem, jakým v osmifinále vyřadili Českou republiku.

Radost fotbalistů Maďarska ze zisku bronzových medailí na MS hráčů do 20 let

Hrdinou rozstřelu byl opět brankář Peter Gulacsi, který stejně jako proti svěřencům trenéra Jakuba Dovalila zlikvidoval tři penalty, dnes dokonce za sebou. Kostaričané nepřekonali brankáře Liverpoolu ani jednou, přičemž za Maďary se trefili Németh a Varga.

Zápas skončil v normální hrací době 1:1, poté co Maďaři vybojovali rozstřel díky Komanově proměněné penaltě v první minutě nastaveného času. Kostariku, jež prohrála v základní skupině s českým výběrem 2:3, poslal do vedení v 81. minutě Ureňa.

Šampionát vyvrcholí finálovým duelem Ghana - Brazílie ve 20:00.