Rubriky:

MS 2018

FAČR podpoří pozůstalé po Češce zavražděné v Egyptě

24. srpna 2017 13:25 - Praha

Fotbalová asociace ČR se rozhodla uvolnit část vstupenek na kvalifikační utkání s Německem hrané 1. září v Edenu na pomoc pozůstalým po Češce, která v červenci zemřela v Egyptě poté, co ji na pláži pobodal mladý Egypťan. Žena byla hlavní účetní asociace.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Smrt naší kolegyně nás nesmírně zasáhla. V těchto chvílích si uvědomíme, že fotbal, body či góly jsou opravdu jen podružnou záležitostí. Naší kamarádce nikdo život nevrátí, nicméně rádi bychom alespoň cestou finanční podpory pomohli její rodině, která prožívá velmi těžké chvíle," uvedl pro oficiální web asociace generální sekretář Rudolf Řepka.

FAČR pro pomoc rodině vyhradila sektor 118, který má 750 míst. Zájemci mohou kupovat vstupenky do tohoto sektoru minimálně za 1000 korun, částku však mohou fanoušci zvýšit podle vlastního uvážení. Vybraná suma za tyto vstupenky poputuje na speciálně zřízený transparentní účet společnosti STES a následně bude předána pozůstalým. Vstupenky lze objednávat na e-mailu vstupenky@fotbal.cz.

Účetní FAČR zemřela na konci července poté, co ji 14. července na pláži v Egyptě pobodal útočník, který zabil i dvě Němky a zranil několik dalších žen. Česká diplomacie vyzvala Egypt o odškodnění pozůstalých, africká země se tomu však brání.

ČTK

Zrušit


Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..