Fotbalisté Brna remizovali v Tipsport lize s Interem Bratislava

Fotbalisté Brna remizovali ve svém posledním vystoupení v letošní zimní Tipsport lize s Interem Bratislava 1:1 a ve skupině D obsadili třetí místo. O prvenství se v úterý střetnou Artmedia Petržalka se Spartakem Trnava.

Brňané v sobotu vstoupili do utkání aktivněji a vytvořili si územní převahu. Jejich vedoucí branku vstřelil v 36. minutě Střeštík, jenž zužitkoval přesnou přihrávku Polácha.

Tipsport liga na Sport.cz - sobota 20.1.
Skupina ASlavia Praha - Bohemians 1905 1:1
Skupina BJablonec - Liberec 1:2
Skupina DInter Bratislava - FC Brno 1:1

Po změně stran nabídlo Brno soupeři laciné vyrovnání, když Trousilovu nepřesnou rozehrávku zachytil Majtán a pohotovou střelou překonal brankáře Lejsala. V závěrečné půlhodině měli ještě hosté dvě vyložené šance, Wagner ale mířil v 65. minutě pouze do brankáře Prošovského a podobně dopadla i Bestova hlavička deset minut před koncem.

"S remízou v přípravě jsem spokojen. Inter předvedl dobrý fotbal, nám chybělo k vítězství více přesnosti v koncovce," uvedl trenér brněnských fotbalistů Petr Uličný.

Inter Bratislava - FC Brno 1:1 (0:1)
Branky: 55. Majtán - 36. Střeštík. Rozhodčí: Matúš. Diváci: 100.
Sestava Brna: Bureš (46. Lejsal) - Kuncl, Trousil, Švejnoha, Lira (46. Siegl) - Kubáň (46. Kalouda), Polách (46. Pavlík), Mareček, Střeštík (46. Lípa) - Simr (46. Besta), Okleštěk (46. Wagner).