Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Je to normální? Ronaldo vhodil mezi novináře dýmovnici, pak odešel

21. října 2010 17:25

Byl hvězdou největší velikosti. Ještě před pár lety brazilský fotbalista Ronaldo patřil do absolutní světové špičky. Teď? Aby na sebe upozornil, tak klidně vhodí dýmovnicí o zem mezi lidmi v uzavřené místnosti. Poprvé, podruhé a potřetí. Když se mu poslední pokus povede, zmizí s úsměvem v dýmu z tiskové konference.

 

AP Photo/Jasper Juinen

To vše natropil trojnásobný nejlepší fotbalista světa a dvojnásobný mistr světa. Dnes čtyřiatřicetiletý útočník obléká dres brazilského Corinthiansu. A moc dlouho patrně na trávníku nevydrží.

Životospráva mu dělá problém. Toho si všimli i fanoušci, už se i ozvali. „Hrajeme špatně, radši se ztratím v mlze,“ vysvětlil Ronaldo svůj nedávný nevšední kousek s dýmovnicí. Přítomné chtěl prý jen pobavit. Povedlo se mu to?

Bývalý hráč Barcelony, Realu, AC Milán i Interu tuší, že jeho hráčská kariéra končí.  Hvězda minulosti míří na druhou stranu, rád by se stal funkcionářem. „To by mě bavilo,“ poodhalil možné plány fotbalista, kterému se přezdívalo Fenomén. Minulý čas je zde naprosto správně.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní