Rubriky:

Ostatní

Reprezentační gólman Čech si splnil sen, zasedl za bubny v Rock Café

9. října 2011 14:13 - PRAHA

Petr Čech si v sobotu večer splnil jeden za svých snů. Zahrál si na koncertu jako bubeník. V Rock Café vystoupil jako host skupiny Eddie Stoilow. Za bicími odehrál tři skladby, aplaudovalo mu vyprodané Rock Café, kde se tísnilo sedm stovek fanoušků. Vystoupení brankáře Chelsea a české reprezentace přihlíželi i jeho nejbližší, pod pódiem sledovali výkon Petra jeho manželka Martina, maminka i sestra.

 

Jan Handrejch, Právo

„Bicí mám i doma. Manželka má hodně pochopení, když to musí poslouchat, ale vždycky jsem jí říkal: Počkej, já jednou budu hrát na koncertu. A teď to přišlo, je to pro mě velký zážitek a děkuju všem, že jsem tu možnost dostal,“ řekl po vystoupení Čech, který si svůj sen splnil v rámci projektu České spořitelny S náma na to máš!, jehož je patronem.
 
Před koncertem absolvovali Eddie Stoilow jen jednu společnou hodinovou zkoušku, přesto gólman Cheslea odehrál celé své vystoupení bez chyby.

„Komunikovali jsme přes internet, ale samozřejmě zkoušku nic nenahradí. Naštěstí to dobře dopadlo, kluci byli vynikající a lidi se bavili. Alespoň něco, když už jsme jim v pátek moc radosti neudělali,“ narážel na prohru české reprezentace se Španělskem.

Petr Čech během koncertu v Rock CaféPetr Čech během koncertu v Rock Caféfoto: Právo/Jan Handrejch

„Bubnování mi pomáhá i jako relaxace během sezóny. Je to méně časově náročnější než golf, nezáleží na počasí a výborně se u toho člověk odreaguje,“ dodal Čech.

Kromě Eddie Stoilow a Petra Čecha vystoupili v sobotu v Rock Café i skupiny Proffesor Leopard a Sunshine. Petr Čech ke koncertu využil reprezentačního volna, které měli hráči v sobotu po obědě, po koncertu už se opět hlásil na hotelu Praha a společně s týmem v neděli nabral směr Litva.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní