Šéf fotbalistů Neapole uklidňuje modelku, aby udržel hvězdu týmu Lavezziho

28. listopadu 2011 11:10 - NEAPOL

Prezident italského fotbalového klubu SSC Neapol Aurelio de Laurentis se snaží uklidnit modelku Yani Screpanteovou, která byla v jihoitalském městě okradena a vyjádřila přání město opustit. Nechce totiž přijít o jejího přítele a jednu z ofenzivních hvězd týmu Ezequiela Lavezziho.

 

Tony Gentile , Reuters

"Neapol není o nic víc nebezpečná než Milán nebo Řím, který bych osobně označil za skutečné centrum zločinu Itálie. Chtěl bych Yani říct, že během ekonomické recese by se neměla procházet s rolexkami na ruce," citovala italská média De Laurentise.

Argentinská modelka podle něj ještě není na život v Neapoli zvyklá. "Její vystrašená reakce je oprávněná, ještě asi není dost neapolská, aby se s takovými věcmi vypořádala. Možná si myslela, že jako Lavezziho přítelkyně je nedotknutelná. V každém případě je Neapol krásné město s ušlechtilými lidmi," řekl.

Hamšík přišel o BMW

Podle agentury SID obrali dva ozbrojení muži partnerku argentinského útočníka Lavezziho o luxusní hodinky Rolex. K přepadení došlo jen pár dní poté, co před úterním zápasem Ligy mistrů s Manchesterem City donutili se zbraní v ruce manželku slovenského záložníka Neapole Marka Hamšíka opustit vůz BMW.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.