Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Předvedl sólo á la Messi. Čtyři soupeři mu nestačili, pátý ho skopl na trávník

30. dubna 2013 15:39 - Rosario

V Argentině, kde je fotbal náboženstvím, mohou příznivci v každém zápase vidět několik skvělých momentů, technických kousků či výstavních gólů. Z nepřeberné líhně talentů na sebe v ligovém utkání mezi týmy Newell’s Old Boys a Racing Club (4:3) upozornil domácí ofenzivní záložník Martín Tonso. Třiadvacetiletý fotbalista si poblíž pomezní čáry zpracoval míč, rozkmital své rychlé nohy a předvedl sólo á la Lionel Messi.

Skvostné akci talentovaného záložníka Newell's chyběla pouze gólová tečka. Ta přišla až po nařízeném pokutovém kopu, i tak se ale spoluhráč někdejšího argentinského reprezentanta Gabriela Heinzeho dočkal pochvalných gest a uznání. Tonso je odchovancem klubu z Rosaria, stejně jako hvězdný Lionel Messi, a svému týmu výrazně pomohl k vítězství.

Čtyři protihráči se jej snažili marně zastavit - zasáhnout musel až pátý z nich, stoper Racingu, jenž Tonsovi nastavil nohu a mladý fotbalista rázem zblízka ochutnal tvrdost zeleného pažitu. Rozhodčí bez váhání nařídil penaltu a z té skóroval Ignácio Scocco.

Hráči Newell's Old Boys nakonec svedli s Racingem velkou přestřelku, z které vyšli vítězně 4:3. Na trávníku stadiónu Marcela Bielsy se dvakrát červenalo, na každé straně jednou. Domácí tým si po těsné výhře upevnil vedení v tamní Primera División.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní