Sao Paulo

Stačilo pár dotyků s míčem a obrana soupeře jen nevěřícně kroutila hlavou. Jak jednoduše dopravit míč do sítě názorně předvedli v brazilské lize fotbalisté Corinthians, kteří si doslova smlsli na defenzivě Flamenga a po fantastické akci slavili vedoucí gól. Stačilo pět dotyků a fanoušci mohli jásat. Alexandre Pato a spol. nakonec zápas ovládli a vyhráli 4:0.

Brazilský ťukes v podání hráčů Corinthians.Video: sntv

Skvělý brazilský ťukes se odehrál v 25. minutě. Romarinho si narazil míč s Douglasem, který mu vrátil patičkou a domácí záložník ještě našel na malém vápně dorážejícího Pata, pro kterého nebyl problém uklidit míč do sítě.

Bývalého útočníka AC Milán první trefa pořádně nažhavila - o deset minut později udělal kličku brankáři Flamenga a z velkého úhlu skóroval podruhé. Čtvrt hodiny před koncem byl Pato blízko hattricku, ale jeho pohotový volej vytáhl hostující brankář Felipe. Následné dorážce Romarinha už ale nezabránil. Skóre zápasu uzavřel v 84. minutě z pokutového kopu Guerrero.

Fotbalisté Corinthians se po sedmé výhře v sezóně posunuli na páté místo tabulky Série A.