Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Pat a Mat hadr! Dva fotbalisté běželi proti prázdné bráně. Ale šanci zazdili a byli potrestáni!

10. prosince 2013 08:16 - Helsinky

Ještě doteď musí kroutit hlavou nad tím, co se jim v utkání třetí nejvyšší finské fotbalové soutěže podařilo nedat. Dvojice hráčů domácího FC Gnistan v nastaveném čase duelu s celkem GrIFK nejenže za stavu 3:2 nepřidala ve více než stoprocentní šanci čtvrtý gól, nakonec za to ještě byla potrestána, neboť hostům se z vůbec poslední akce podařilo srovnat.

Když v 95. minutě jeden z domácích hráčů vystihl nepřesnou soupeřovu malou domů, udělal kličku i gólmanovi a mířil na zcela prázdnou bránu, měli přítomní diváci za to, že je hotovo. FC Gnistan totiž vedl 3:2 a dvougólové manko by hosté za tak krátký časový okamžik smazali jen stěží.

Jenže ouha... Hráč s balónem u nohy místo očekávané střely chtěl dopřát gólovou radost svému spoluhráči běžícímu za ním a od míče odskočil. Spoluhráč balón sice ještě dostihl, ocitl se ale v tak nevýhodném úhlu, že ve skluzu už skórovat nedokázal.

Domácím se nakonec pokus o frajeřinu vymstil, neboť protivník v 97. minutě vůbec z poslední akce zápasu vyrovnal, když se parádním volejem zpoza šestnáctky prosadil Faton Seferi.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.