Ostatní

4. listopadu 2014 08:57 - Heredia

Obránci byli jako zaseknutí. Sice se nadechovali k zákroku na útočícího hráče, ale dali mu nakonec šanci a on ji báječně využil. Esteban Ramírez z kostarického týmu Club Sport Herediano zaznamenal proti Deportivu Saprissa výstavní trefu.

Střelec před pokutovým územím dvakrát elegantně nadzvedl balón, proběhl kolem beků, kteří se zalekli možnosti, že by faulem nabídli protivníkovi přímý kop, a Ramírezovi dali prostor. Rozhodně nepočítali s tím, co se sedmadvacetiletému záložníkovi povede...

A byl to výjimečný kousek. Brankář byl proti takové ráně prakticky bezmocný. Obránci takřka proměnění v kuželky mohli už jen přihlížet.

Ramírez takhle zvyšoval na 3:1 ve 21. minutě, hosté stačili ještě do poločasu korigovat, ale další gól už nepadl. Herediano se posunulo na čtvrté místo kostarické ligové tabulky, Saprissa zůstala druhá.