Rubriky:

Ostatní

Živě

Geniální zakončení. I Zlatan by zíral na povedenou patičku. Brankář neměl šanci

8. dubna 2016 13:57 - Marseille

Proč řešit situaci složitě, když to jde jednoduše a účelně. Žádné zpracovávání míče a vymýšlení dalších manévrů, stačilo drze použít patu a gólman byl v tomto případě zcela bezmocný. Jordan Blondel z třetiligového francouzského Avranches to udělal přímo geniálně a potěšil srdce fotbalových labužníků.

Zakončení patou bylo k vidění už mockrát. Tohle patří k nejvydařenějším. Na Blondela mířil dlouhý pas z hloubi pole, obrana ho nechala být, ale času nebylo nazbyt. Záložník, který se ocitl na hrotu, ale ne ve zrovna výhodné poloze, zvolil nejlepší řešení. Snad i ten nejdokonalejší improvizátor v zakončení Zlatan Ibrahimovic by nevěřícně zíral. Vybíhající brankář neměl šanci.

Blondel dal na konečných 3:0 pro svůj tým na půdě celku Consolat Marseille. Dovršil tak překvapení kola. O záchranu bojující hosté sebrali body pro změnu o postup hrajícím domácím. Tým Avranches je desátý, marseillský celek druhý.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.