Jesličky, pohotová narážečka a parádní bomba. Excelentní akcí Argentinci dokonale zničili soupeře

Buenos Aires

Tahle akce neměla chybu. S velkým sebevědomím nastoupili fotbalisté argentinského River Plate proti bolívijským The Strongest. Výsledkem byl vedoucí gól ve 13. minutě. A stál za to. Soupeř se složil, domácí v pokračování Copa Libertadores vyhráli 6:0 a vedou jednu ze základních skupin soutěže.

Parádní gól Andrése D´Alessandra

Tahle akce neměla chybu. S velkým sebevědomím nastoupili fotbalisté argentinského River Plate proti bolívijským The Strongest. Výsledkem byl vedoucí gól ve 13. minutě.

Čtyřiatřicetiletý špílmachr slavného klubu Andrés D´Alessandro, který kdysi působil i v Evropě (Wolfsburg, Zaragoza, Portsmouth) a pak v brazilském Internacionalu, elegantně zamotal hlavu obraně soupeře. Camilo Mayada mu patičkou vrátil míč už do šance a brankář Daniel Vaca nestačil zasáhnout. Po dvou parádičkách byl gól logickým vyústěním akce.

Bolívijský celek byl v tabulce skupiny dosud v čele, po první a opravdu pořádné porážce v soutěži klesl o bod za svého přemožitele. Na rozdíl dvou bodů se mu přiblížilo Sao Paulo.