Rubriky:

Anglie

Nasriho agent popřel záložníkův přestup do Arsenalu

24. června 2008 11:40 - PAŘÍŽ

Agent talentovaného záložníka Samira Nasriho popřel zprávy, že dvacetiletý fotbalista přestoupil z Olympique Marseille do Arsenalu. Reagoval tak na informace francouzského reprezentanta, který na svých internetových stránkách v pondělí oznámil, že s londýnským klubem podepsal čtyřletý kontrakt a Marseille za něj dostane 16,8 miliónu eur (asi 400 miliónů korun).

"Jednání mezi kluby a hráčem stále probíhají," řekl Jean-Pierre Bernes listu L'Equipe. "Nic ještě není hotové, všechny detaily přestupu jsou stále pouze věcí diskuze. Oznamovat teď něco jiného by bylo velmi předčasné," dodal.

Záložník přitom o přestupu do Arsenalu v pondělí informoval na svých internetových stránkách jako o hotové věci. Web je však od uvedení zprávy o transferu nefunkční.

Nasri působil v Marseille od roku 2004, kdy pomohl reprezentaci do 17 let ke zlatu na mistrovství Evropy. Na kontě má také 12 zápasů v seniorské reprezentaci, v kterých vstřelil dva góly. Jako náhradník dvakrát zasáhl do hry i na mistrovství Evropy v Rakousku a Švýcarsku, kde Francie vypadla už v základní skupině.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..