Kuszczak popřel, že by si v Manchesteru připadal jako otrok

10. listopadu 2011 20:22 - MANCHESTER

Polský fotbalový brankář Tomasz Kuszczak popřel, že by uvedl, že si v Manchesteru United připadá jako otrok. S tímto přirovnáním jej citovala před dvěma dny britská média, podle Kuszczaka však byla jeho slova špatně interpretována nebo přeložena. Devětadvacetiletý si stěžoval, že ho klub nechce pustit na hostování, i když je až čtvrtým gólmanem a nechytá.

V rozhovoru s polským deníkem se označil za "vězně Manchesteru". "Slovo otrok jsem ale nepoužil ani jednou," uvedl dnes v prohlášení. "Považuju za důležité osvětlit tuto dezinterpretaci, protože mám ohromný respekt ke klubu a takto bych náš vztah nepopsal," bránil se.

Kuszczak je momentálně až čtvrtý brankářem v týmu Alexe Fergusona, v této sezoně ještě šanci nedostal a klubu má za zlé, že ho nechce pustit na dvouměsíční hostování do Leedsu. Před mistrovstvím Evropy chce mít herní praxi. "Stal jsem se jejich vězněm. Chci odejít, jenže oni nesouhlasí. Jsem zklamaný, ale nemám v úmyslu kritizovat Fergusona nebo házet na něj špínu," dodal desetinásobný polský reprezentant.ti

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..