Rubriky:

Anglie

Oscar už v Chelsea prošel prohlídkou. Přestup je dohodnutý

23. července 2012 10:24 - Londýn

Fotbalová Chelsea pokračuje v omlazování kádru vycházejícími hvězdami. Zprávy kolem příchodu záložníka Oscara z Internacionalu Porto Alegre oficiálně potvrdil prezident brazilského klubu Giovanniho Luigiho. Podle něj se oba týmy ústně dohodly a dvacetiletý fotbalista na Stamford Bridge již v pátek absolvoval zdravotní prohlídku.

 

Internacional

Oscar bude po Marku Marinovi a Edenu Hazardovi další mladou letní posilou Chelsea, za kterou chytá brankář Petr Čech. "Ústně jsme se dohodli. Teď záležitost předáme právníkům obou klubů, aby to přenesli na papír," řekl Luigi rádiu Guiaba.

Oscar přestoupil do Internacionalu před třemi lety ze Sao Paula, stihl zde odehrát 70 zápasů a nastřílet 19 branek. Kromě výkonů v domácí soutěži zaujal i hattrickem ve finále loňského světového šampionátu hráčů do dvaceti let proti Portugalsku.

Na rozdíl od svých nových spoluhráčů, kteří jsou na turné ve Spojených státech, se Oscar v současnosti nachází v Anglii. S národním týmem se připravuje na olympijský fotbalový turnaj. Jeho cenu britská média odhadují na 25 milionů liber (823 miliónů korun).

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..