Rubriky:

Anglie

Tipněte si, kam zamíří Rosický. Podle bookmakerů zůstane v Anglii

6. května 2015 15:25 - Praha

Petr Čech dovnitř, Tomáš Rosický pryč. I takové střídání stráží českých fotbalových hvězd by se v létě mohlo udát v kabině londýnského Arsenalu. Nebo se v ní klidně sejdou oba... Gólman národního týmu nejspíš opustí Chelsea a Kanonýři o něj mají zájem. Reprezentační špílmachr zase pro změnu ztratil místo v sestavě Arsenalu a zvažuje, zda po devíti letech věrných služeb Emirates Stadium neopustí. Bookmakeři českých sázkových kanceláří dokonce vypsali kurzy na to, kam Rosický zamíří.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Se závěrem sezóny se blíží také důležité rozhodnutí, jež musí Tomáš Rosický spolu se svým agentem Pavlem Paskou učinit.

„V zimě jsem o odchodu uvažoval nejintenzivněji za dobu, co v Arsenalu jsem. Ve hře bylo jak setrvání v Anglii, tak přestup do jiné země. Klub ale řekl, že mě nikam nepustí," popsal Tomáš před duelem národního týmu s Lotyšskem.

Budoucnost Malého Mozarta je nicméně stále v řešení. Hráče láká kromě anglické Premier League také americká Major League Soccer, v zimě měl nabídky třeba z Řecka. Z úspěšného působení v Dortmundu dobře zná německou ligu, zájem o jeho návrat projevuje také mateřská Sparta.

„Arsenal má na mě ještě opci, takže všechno má v rukou on," poukazuje Rosický.

Pokud ji Kanonýři neuplatní, bude 34letý Čech k mání zadarmo. A to je příležitost pro další zájemce.

Návrat domů není pravděpodobný

Podle bookmakerů Chance zahájí Tomáš podzim nejpravděpodobněji v některém z týmů nejvyšší anglické fotbalové soutěže. Na tuto možnost proto vypsali kurz 1,70:1. Na odchod Rosického až do zámořské nejvyšší soutěže, Major League Soccer, je pak vypsán kurz jen o málo vyšší - 2,50:1.

„Podle našich bookmakerů je ale jasné, že naše domácí týmy si mohou o posile v podobě Rosického nechat jen zdát. Například na jeho přestup do pražské Sparty je kurz 6:1 a plzeňská Viktorka je na tom s kurzem 15:1 ještě o poznání hůře," dodává Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.

Obdobně to vidí také Tipsport, který třeba na návrat do Německa vypsal kurz 8:1 a za nejméně pravděpodobnou variantu považuje Rosického odchod na Slovensko - 100:1...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..