Rubriky:

Itálie

Kaká zvažuje, že kvůli řádění fanoušků odejde z italské ligy

14. listopadu 2007 08:07 - SAO PAULO

Brazilská fotbalová hvězda Kaká zvažuje, že kvůli poslední vlně násilností italských fanoušků opustí AC Milán. Záložník si myslí, že pokud se situace nezmění, přijde Serie A o nejlepší hráče, protože nebudou v Itálii chtít hrát.

"Je to smutné, sám jsem byl přímou obětí řádění chuligánů," připomněl Kaká nedělní duel AC Milán v Bergamu, který byl kvůli násilnostem fanoušků po sedmi minutách předčasně ukončen. "Nechtěl bych měnit klub, protože v Miláně jsem šťastný, ale jestli se situace nezlepší, budu o tom uvažovat," řekl záložník novinářům po úterním tréninku brazilské reprezentace, kde se tým připravuje na kvalifikační duel o postup na mistrovství světa s Peru.

Podle pětadvacetiletého záložníka Itálie riskuje, že přijde její liga o prestiž, protože hvězdy v ní nebudou chtít působit. "Nejlepší hráči chtějí hrát v nejlepších klubech a ty v Serii A bezpochyby jsou. Jenže fotbalisté také chtějí mít z fotbalu radost a užívat si zápasy, což za stávající situace rozhodně nejde," prohlásil Kaká.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..