Inter i AS Řím v italské lize jen remizovaly

ŘÍM

Vedoucí tým italské ligy Inter Milán remizoval v sobotním utkání 31. kola 1:1 na hřišti Lazia Řím a potřetí za sebou zůstal bez vítězství. Jeho šance na obhajobu titulu to však nezmenšilo, neboť naplno nedokázal bodoval ani pronásledovatel AS Řím. Inter tak má v čele stále čtyřbodový náskok.

Favorizované hosty poslal do vedení v hlavním městě už v 11. minutě Argentinec Crespo, jenž změnil směr Maiconovy přihrávky do branky. Po necelé hodině hry však Rocchi vystihl ofsajdovou past Interu a vyrovnal. Lazio pak mělo více ze hry a lídra zachránilo dvakrát břevno.

Remízu 1:1 dnes uhrál i římský klub AS. Ten prohrával v Cagliari už po třech minutách, když stoper Ferrari poslal míč do vlastní sítě. Hosté se dočkali vyrovnání v závěru první půle po přímém kopu kapitána Tottiho.

Italská fotbalová liga, 31. kolo:
Cagliari - AS Řím 1:1 (3. vlastní Ferrari - 45. Totti), Lazio Řím - Inter Milán 1:1 (59. Rocchi - 11. Crespo).