AS remizoval v Boloni po vlastním gólu v závěru

ŘÍM

AS Řím remizoval v 11. kole italské fotbalové ligy v Boloni 1:1. Celek z metropole přišel o vítězství až v nastaveném čase, kdy si dal vlastní gól obránce Cicinho. Hosté tak nenavázali na úspěšný úterní zápas Ligy mistrů, v kterém překvapivě porazili Chelsea 3:1.

Úvodní branku dnešního zápasu dal v 68. minutě rekonvalescent Totti, který se z těžkého úhlu přesně trefil do horního rohu branky. Po vlastním gólu se ale nakonec radovala z remízy domácí Boloňa v čele s novým trenérem Sinišou Mihajlovičem.

Fotbalisté FC Turín porazili na svém hřišti Palermo 1:0 a připsali si třetí vítězství v sezoně. Rozhodující branku zařídil dvě minuty před koncem střídající Rakušan Jürgen Säumel. Záložník, který se dostal na hřiště krátce po přestávce, se trefil z voleje k tyči soupeřovy branky.

Serie A - 11. kolo:
FC Turín - Palermo 1:0 (88. Säumel), Boloňa - AS Řím 1:1 (90.+1 vlastní Cicinho - 68. Totti).