AS Řím - FC Turín 2:1Fotbalisté AS Řím porazili FC Turín gólem v nastavení

Řím

Fotbalisté AS Řím porazili v předehrávce 30. kola italské ligy díky brance Alessandra Florenziho v nastaveném čase FC Turín 2:1 a na vedoucí Juventus Turín ztrácejí 11 bodů.

Gervinha (vpravo) z AS Řím stíhá Matteo Darmian z FC Turín.

Tým z hlavního města poslal do vedení Destro, který na hranici ofsajdu převzal míč od Gervinha a zakončil akci ranou k pravé tyči. Italský reprezentant se v lize trefil ve třetím utkání v řadě. Hosté dokázali odpovědět ve 52. minutě, když Ciro Immobile trefil z voleje přesně centr Giuseppeho Vivese.

Po hattricku do sítě Livorna si Immobile připsal čtvrtou branku ve dvou zápasech a s celkově sedmnáctou trefou v sezóně se osamostatnil v čele tabulky kanonýrů. Ani jeho gól však Turínu k bodům nepomohl. V první minutě nastavení totiž Florenzi využil další přihrávku Gervinha a křížnou střelou zápas rozhodl.