Palermo - Neapol 3:1Neapol přišla v Palermu o sérii výher i kvůli gólu téměř z půlky

Řím

Fotbalisté Neapole přišli v italské lize o sérii čtyř vítězství a po porážce 1:3 v Palermu zůstali v tabulce na třetím místě se čtyřbodovým odstupem. Druhý AS Řím i první Juventus mohou odskočit v nedělních zápasech.

Neapolský trenér Rafael Benítez po zápase v Palermu.

Favorizovaná Neapol v Palermu poprvé inkasovala ve 14. minutě, kdy brankáře Rafaela Cabrala zaskočil ranou skoro z poloviny hřiště obránce Achraf Lazaar. Druhý gól přidal před přestávkou Franco Vázquez, v 65. minutě uzavřel skóre po pohledném protiútoku Luca Rigoni.

O triumf Fiorentiny 3:1 nad Sassuolem se postaral senegalský útočník Khouma Babacar, který dal dva góly a na třetí přihrál. Fiorentina se přiblížila na čtvrtém místě Neapoli na čtyřbodový rozdíl.