Rubriky:

Itálie

AC Milán sráží bídná forma, kouč Inzaghi běsnil a hráčům nařídil vězení

28. dubna 2015 19:41 - Milán

S Rossoneri je to jako na houpačce. Slavný klub tápe i pod vedením někdejšího skvělého útočníka a italského reprezentanta Filippa Inzaghiho a v tabulce italské Serie A mu patří až desáté místo. Velké hvězdy už scénu vyklidily, i přesto má současný kádr AC Milán ve svém středu velmi kvalitní hráče, kteří však neodevzdávají odpovídající výkony. Trenér Inzaghi proto fotbalistům nařídil dodatečný tréninkový kemp.

 

Stefano Rellandini, Reuters

Italská soutěž měla o víkendu na programu 32. kolo - AC Milán v něm prohrál na hřišti Udine 1:2. Šlo již o devátou porážku slavného týmu v letošní sezóně Serie A. S bilancí dalších deseti výher a 13 remíz Rossoneri patří do středu tabulky, to je však na ambiciózní tým, který byl léta zvyklý hrát o nejvyšší příčky, hodně málo.

Na ligové vítězství v Miláně čekají už tři kola. Fotbalisté dostali v neděli nařízeno dodatečně trénovat, pak se sice mohli nakrátko vrátit domů, ale už večer se opět hlásili v klubové centrále. „Hráči se znovu sejdou na tréninkové ploše v Milanellu a začne jim ritiro (soustředění - pozn. red.), jehož délku jsme zatím nestanovili," píše se v klubovém prohlášení.

Dodatečný kemp má vést ke zkvalitnění výkonů a hlavně výsledků. O tom, kdy toto fotbalové vězení hráčům AC skončí, rozhodne kouč Inzaghi. Klidně se však může stát, že Rossoneri budou dřít až do konce května. A bývalý skvělý šutér už naznačil, že hráči musí ve zbytku sezóny hodně přidat.

„Jsme AC Milán a ve hře je naše důstojnost. Přístup k posledním zápasům byl nesprávný. Neexistují žádné výmluvy, musíme si vyhrnout rukávy a v posledních šesti kolech zabrat. S výkonem, jaký jsme předvedli na hřišti Udine, bychom prohráli s kýmkoliv," nešetřil Filippo Inzaghi své svěřence.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..