Juventus - Inter 2:0Juventus porazil Inter a vede italskou ligu o čtyři body

Turín

Fotbalisté Juventusu zvítězili v nedělním utkání 27. kola italské ligy nad Interem Milán 2:0 a vedou tabulku o čtyři body před Neapolí, která má pondělní duel na hřišti Fiorentiny k dobru. Na branku obránce Leonarda Bonucciho ze 47. minuty navázal v závěru z pokutového kopu střídající Álvaro Morata. Juventus vyhrál 16 z posledních 17 ligových utkání a prodloužil sérii bez inkasované branky na osm zápasů.

Fotbalisté Juventusu slaví gól proti Interu Milán v zápase 27. kola italské Serie A.

Juventusu mohl poslat do vedení už v páté minutě bývalý hráč Interu Hernanes, jeho pokus ale skončil na břevnu. Na gól si fanoušci v Turíně počkali do začátku druhého poločasu, kdy ve vápně chyboval milánský obránce D'Ambrosio. Odhlavičkoval míč přímo k Bonuccimu a ten zaznamenal svou druhou trefu v sezóně.

Zdálo se, že italský obránce bude jediným střelcem zápasu, v závěru ale fauloval Moratu ve vápně Miranda. Právě Morata se ujal exekuce pokutového kopu a pojistil domácím tři body.