Rubriky:

1. liga

První příznivci Slavie již mají svá místa v novém Edenu

9. listopadu 2007 15:44 - PRAHA

První příznivci fotbalistů Slavie Praha již mají svá místa na nově budovaném stadionu v Edenu. Vedoucí tým první ligy v pátek začal prodávat vouchery na permanentní vstupenky na příští sezónu, kterou červenobílí odehrají již na novém stadiónu. Aréna, do níž se slávisté přesunou z nynějšího azylu na Strahově, by měla být otevřena 20. března.

Jako prvním předali zástupci klubu vouchery věrné fanynce Blance Zikové, jeden dostal zástupce ultras Zdeněk a třetí slávistická legenda František Veselý. "Jsem strašně rád, že jsem byl takto poctěn. V roce 1953 jsem jako desetiletý žáček otevíral bývalý stadión. Ty dva stadióny se ale nedají srovnávat, ten současný bude výrazně krásnější a již se těším, až usednu do hlediště," řekl novinářům Veselý.

Moderní stadión pojme 21 tisíc diváků. "Děláme vše pro to, aby fanoušci i hráči měli to nejlepší, co mohou mít," řekl zástupce investora Alexander Kliment ze společnosti E-Side Property.

Každý ze zájemců o permanentku má nyní možnost zakoupit si voucher na místo za 70 procent konečné ceny, která bude doplacena při výměně za permanentku. Ta nejdražší bude stát 3240 korun, nejlevnější 1500 korun.

"Permanentky budou sice o něco dražší než ty současné, ale s ohledem na komfort, který návštěvníky čeká, si myslím, že všichni budou spokojeni," uvedl ředitel Slavie Petr Doležal. Doufá, že o sezónní lístky bude zájem. "Moc by se mi líbilo, kdyby majitelů permanentek bylo osm až deset tisíc," řekl.

V první fázi si mohou voucher zakoupit současní majitelé permanentních vstupenek do 25. listopadu, v druhé fázi mají přednost členové fanklubu a od 26. listopadu bude zahájen volný prodej na www.permice.slavia.cz.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..