Most zdolal fotbalisty Sokolova gólem z poslední minuty

MOST

Rozpačité výkony fotbalistů Mostu v zimní přípravě pokračují. V neděli se na vlastním hřišti dlouho trápili proti druholigovému Sokolovu a výhru 3:2 jim zajistil až v poslední minutě záložník Jendruščák. Most v utkání nasadil i testovaného Francouze Brandona a Bělorusa Grečiška.

most ilustrační

Domácí sice poslal poměrně rychle do vedení Bulhar Bogdanov, pak si ale poranil kotník a musel za hřiště. Na hře Mostu se projevila únava z kondiční přípravy, stejně jako v prvním zápase Tipsport ligy proti Kladnu.

Pohybliví a důrazní hráči Sokolova dělali soupeři hodně starostí a obraz hry nezměnila ani poločasová přestávka. V nastaveném čase se však snesl odražený míč na kopačky nekrytého Jendruščáka, který dorážkou z několika kroků zajistil poslednímu celku ligy výhru.

"Fotbalu jsme dnes příliš neviděli," uvedl pro klubový web asistent trenéra Mostu František Kopač. Jeho tým si od kondiční přípravy odskočí i ve středu, kdy hraje v Nymburce další přátelské utkání s Bohemians 1905. V neděli potom svěřence trenéra Roberta Žáka čeká utkání Tisport ligy proti Teplicím.

SIAD Most - Baník Sokolov 3:2 (1:1)
Branky: 9. Bogdanov, 49. Schut, 90. Jendruščák - 27. Duchnič, 51. Jiráček.
Sestava Mostu: Svoboda (68. Hykl) - Prášil (46. Grečiško), Studík, Webster (46. Jamrich), Trubila (46. Bureš) - Loos, Schut (73. Trubila), Pilař - Bogdanov (23. Jendruščák), Oboya (46. Gedeon) - Simpson (46. Brandon). Trenér: Žák.