Fotbalisté Zlína porazili v generálce na ligu HFK Olomouc 2:1

ZLÍN

Fotbalisté Tescomy Zlín porazili v sobotní domácí generálce na jarní část sezóny druholigový tým HFK Olomouc 2:1. Hosté vedli od 9. minuty po gólu Vodáka, Zlínu se podařilo na kvalitním terénu otočit výsledek až v závěrečné půlhodině utkání.

Vyrovnávací gól Zlína vstřelil po Musilově střele do břevna Žůrek. O tři minuty později dal vítěznou branku Pacanda po dlouhé Pennerově přihrávce z hloubi obranného pásma.

"Z pohledu přípravy na ligu bylo utkání určitě přínosem. Po dlouhé době jsme prohrávali a museli otáčet výsledek. Zápas nám také ukázal, na co se ještě musíme v tréninku před premiérou se Spartou zaměřit," řekl ČTK trenér Zlína Pavel Hoftych.

Tescoma Zlín - HFK Olomouc 2:1 (0:1).
Branky: 62. Žůrek, 65. Pacanda - 9. Vodák.
Zlín: Baránek - Zúbek, Kroča, Zbožínek, Penner - Musil (77. Pazdera), Vrtělka, Šmahaj (46. Žůrek), Malár (57. Kraus) - Vyskočil (77. McQuilkin), Pacanda (70. Baranyai).