Rubriky:

1. liga

Útočníkovi Slavie Střihavkovi už skončila sezóna

15. dubna 2008 13:09 - PRAHA

Útočník Slavie David Střihavka si v zápase proti Liberci při souboji poranil rameno a včera se v pražské Ústřední vojenské nemocnici podrobil operaci. Jisté je, že si v této sezóně už fotbal nezahraje. „Jedná se o podobné zranění, které nedávno utrpěl Radoslav Kováč. Došlo k poškození vazů a operace byla nezbytná,“ řekl hráčův agent Ondrej Chovanec.

Trenér Karel Jarolím tak přišel o dalšího útočníka. Pro Ivanu skončila sezóna kvůli poraněnému menisku, v příštím kole v Teplicích navíc opět nebude moci nastoupit Toleski, který pyká za osm žlutých karet. Zbývají mu Blažek a uzdravený Šenkeřík. Téměř jisté je i to, že sezónu zřejmě dochytá jako jednička Vorel, který proti Liberci nečekaně dostal přednost před Vaniakem.

„Vorel na sobě v poslední době začal dělat víc než předtím. Martin nepůsobil v posledních utkáních nejjistějším dojmem, týkalo se to třeba už zápasu se Spartou. V Plzni moc práce neměl. Nechtěli jsme změnu dělat po derby, ale provedli jsme ji s výhledem na další zápasy,“ vysvětlil Jarolím.

hok, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..