Rubriky:

1. liga

Olomouc dává Rýdela do Příbrami, Bajer se znovu vydá do Alkmaaru

30. června 2008 15:41 - OLOMOUC

Ligový kádr olomouckých fotbalistů může být brzy štíhlejší o dvě jména. Záložník Lukáš Bajer se už podruhé vydá bojovat o smlouvu do nizozemského týmu AZ Alkmaar, jiný středopolař Filip Rýdel je zase od pondělí na testech v mužstvu staronového účastníka nejvyšší soutěže Příbrami.

Bajer s předním nizozemským klubem, který trénuje známý Louis Van Gaal, koketuje celé léto. Autor čtyř ligových gólů z uplynulé sezóny se byl v Alkmaaru ukázat už v květnu, nyní si čtyřiadvacetiletého záložníka klub žádá znovu na další zkoušku.

"Konečně se nám ozval holandský manažer s tím, že by si Bajera znovu rádi ještě jednou pozvali na herní testy. Během tří, čtyř dnů by tam měl odjet," řeklb sportovní ředitel Sigmy Jiří Kubíček. Kdyby nevyšla varianta Alkmaar, je prý Olomouc ochotna vstoupit i do jednání se Zlínem. "Zájem o hráče mají taky, jsme připraveni jednat," podotkl Kubíček.

Na odchodu je i defenzivní záložník Rýdel, kterého testuje Příbram. Bývalý reprezentant do jednadvaceti let se dává dohromady po dlouhodobých svalových problémech, kvůli nimž v minulé sezóně stihl odehrát jen čtyři zápasy. "Dáváme mu šanci, aby se domluvil v Příbrami. Ta si ho zatím vyzkouší, ať nám nikdo neříká, že jim dáváme zajíce v pytli," uvedl Kubíček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..