Rubriky:

1. liga

V Olomouci možná budou létat pokuty

16. března 2009 09:39 - OLOMOUC

Špatné jarní výkony fotbalistů olomoucké Sigmy, které vyvrcholily ostudnou porážkou s Kladnem (1:3), nezůstanou bez odezvy. Hanáci ze čtyř zápasů, z toho tři hráli na domácí půdě, získali jen jeden bod a tak situací se bude na své středečním mimořádném zasedání zabývat klubové představenstvo.

„Nečekejte ale nic převratného. Kouč Zdeněk Psotka má nadále stoprocentní důvěru. Cesta, kterou jsme se vydali, je správná. Nastartováno máme dobře, byť momentálně stojíme. Problém je v tom, že přišli dva starší, zkušení hráči, mladí na jejich úkor zůstali na lavičce a výsledky chybí,“ řekl Právu v pondělí ředitel Sigmy Jiří Kubíček. Zároveň připustil, že mohou přijít pokuty. „Za to, co hráči s Kladnem předvedli, si peníze nezaslouží. To je ale tak vše. Musíme se na věci dívat pragmaticky,“ dodal Kubíček.

Případný řez v kabině naznačil už v neděli i kouč Psotka. „Soupeř byl nesmírně bojovný, pracovitý, zatímco náš herní projev zejména ve druhém poločase, to byla utopie. Třeba Hudec na rozdíl od Mladé Boleslavi, kdy kraloval ve vzduchu, nevyhrál jedinou hlavičku. Pod své možnosti ale hrálo hned osm hráčů z deseti. Může to být tím, že je nás moc. Všichni se nevejdou do nominace a každý to snáší jinak. Některým to nevadí, jiní jsou naštvaní a další se nafučí. Možná to vyřeší nějaká čistka,“ zahrozil Psotka.

pem, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..