Rubriky:

1. liga

V aukci nabízený kouč Slavie Jarolím se zapsal mezi rarity

25. ledna 2010 16:47 - PRAHA

Dražba fotbalového trenéra, to je největší rarita, kterou zaznamenala internetová aukční společnost Aukro.cz. Z její výroční zprávy alespoň vyplývá, že se na svém portálu ještě nikdy nesetkali s tím, aby se dražil trenér. Fanoušci pražské Slavie však na podzim Karla Jarolíma k prodeji nabídli. A dokonce za pouhou korunu!

 

Petr Horník, Právo

Na zmiňovaném portálu, jenž má téměř 1,6 miliónů registrovaných členů, se nabízí ledacos. Ať už jde o sběratelské kuriozity, elektroniku nebo knihy. V roce 2009 se na tomto serveru prodalo bezmála 11 miliónů předmětů. Že by se však nabízeli lidé, v tomto případě hlavní trenér fotbalové Slavie Karel Jarolím, je opravdovou raritou.

"Některé dražby jsme z portálu stáhli z důvodů nesplnění obchodních podmínek. Například nespokojení fanoušci fotbalové Slavie v listopadu v aukci nabídli trenéra Karla Jarolíma za jednu korunu," uvedla v pondělí mluvčí společnosti Lenka Hanušová.

Fanoušci sešívaného klubu se v recesi uchýlili k tomuto kroku během první poloviny sezóny, po níž obhájci titulu patří v nejvyšší soutěži až sedmá příčka. Slávisté ztrácí na vedoucí duo Spartu s Teplicemi osm bodů, a to mají navíc Severočeši ještě zápas k dobru.

Tým z Edenu na podzim nijak výrazně nezazářil ani v evropských pohárech. O účast v Lize mistrů se ostudně připravil vyřazením ve 3. předkole od moldavského Tiraspolu, v těžké konkurenci základní skupiny Evropské ligy pak Jarolímovi svěřenci obsadili poslední čtvrtou příčku.

Proto příznivci "sešívaných" nabízeli kouče Karla Jarolíma k prodeji.  "A za korunu proto, že níž s cenou jsme jít nemohli. U této nejnižší částky prodej totiž začíná," vysvětlovali na svém internetovém fóru.

mv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..