Rubriky:

1. liga

V Příbrami odklízelo sníh padesát lidí, s vánicí prohráli

6. března 2010 14:09 - PŘÍBRAM

Zřejmě nejhorší situace před zápasem 18. kola Gambrinus ligy byla v Příbrami, kde měla hrát od 18:20 hodin před televizními kamerami ČT4 Mladá Boleslav. Hustě sněžit tu začalo už v noci z pátku na sobotu. „V půl sedmé ráno jsme poslali na hřiště padesát lidí. Vyjela i sněhová fréza, ale ta byla na vyhřívaném a tudíž převážně měkkém trávníku spíš ke škodě, protože by ho zničila. Museli jsme se tak spolehnout převážně na lidskou sílu,“ řekl Právu šéf příbramského klubu Jaroslav Starka.

 

SK Kladno

Hustá chumelenice však neustávala... „Tady v Brdech to je kolikrát horší než třeba v Jablonci. Hřiště jsme čtyřikrát uklidili, ale během pár desítek minut zase zapadlo. Úsilí lidí ztrácelo smysl. Po příjezdu hlavního rozhodčího Jiřího Adama a sportovního ředitele mladoboleslavského klubu Zdeňka Kudely jsme hřiště zkontrolovali a sudí došel k závěru, že na něm hrát nelze,“ zdůraznil Starka. Odložení zápasu vzápětí potvrdil i ředitel oddělení profesionálního fotbalu ČMFS Ivo Lubas.

Starka pak nabídl další logické argumenty pro odložení utkání. „Stále chumelí, fouká ostrý vítr, je zima. Stadión je na kraji města a v sobotu v šest hodin večer by sem stejně těžko v tomhle počasí někdo přišel. Když by se hrálo, fanoušci by zůstali raději v teple u televize, což je logické. Hrát v neregulérních podmínkách a ještě před prázdnými tribunami by opravdu nemělo nejmenší smysl. O náhradním termínu se teprve dohodneme,“ dodal šéf 1. FK Příbram.

Karel Felt, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..