Rubriky:

1. liga

Ústí bude shánět náhradu za hráče, kteří se vracejí z hostování

2. prosince 2010 13:10 - ÚSTÍ NAD LABEM

Fotbalisté Ústí nad Labem přijdou minimálně o čtyři hráče, kteří byli v týmu na hostování. Poslední tým prvoligové tabulky již nepočítá s Tomášem Janů, který trenéra Svatopluka Habance nepřesvědčil a vrací se do Liberce. Baník Ostrava si pak chce stáhnout Dominika Krauta a Antonína Bučka a Teplice Martina Jindráčka. Opačným směrem by naopak mohl putovat Vlastimil Stožický.

 

Libor Zavoral, ČTK

Zkušený osmatřicetiletý levý bek Janů nezahrál podle představ trenéra, a tak Ústí nehodlalo jednat o prodloužení hostování. Do jara by se totiž měl dát zdravotně do pořádku kapitán Lukáš Dvořák, na jehož místo Janů přišel. Naopak jistě zůstane další host z Liberce Jan Polák.

To z Ostravy dorazily do Ústí špatné zprávy. Baník si chce stáhnout z hostování své hráče Krauta a Bučka, na což má podle klauzule ve smlouvě právo. Především ztráta Krauta, který je se třemi góly nejlepším střelcem týmu spolu s Volkem, by byla citelná.

Podobně by tomu bylo i u Jindráčka, kterého si chtějí vzít z hostování Teplice. "Trenér Jiří Plíšek totiž v Jindráčkově hře vidí velké zlepšení. Proto začne přípravu s Teplicemi," stojí na oficiálním webu Ústí. Otazník pak visí i nad dalším teplickým útočníkem hostujícím v Ústí Richardem Veverkou a také nad Tomášem Krbečkem, který je zapůjčen z Plzně.

Trenér Habanec tak bude muset nutně sehnat posily, který by mu pomohly se záchranou týmu v lize. "Potřebujeme minimálně jednoho kvalitního hráče do každé řady. Nesmíme zapomínat, že půlka kádru hrála ještě před dvěma lety o záchranu ve druhé lize, je to velký skok. Teď potřebujeme hotové hráče," řekl Habanec s tím, že až čtveřice hráčů širšího kádru zamíří na hostování do nižších soutěží.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..