Rubriky:

Fortuna liga

Kalas míří zpět do Chelsea, během ledna se rozhodne, zda zůstane

7. ledna 2011 16:05 - OLOMOUC

Fotbalový obránce Tomáš Kalas se po podzimním hostování v Olomouci vrací zpět do londýnské Chelsea. Anglický mistr si sedmnáctiletého stopera stáhl zatím do konce ledna s tím, že pak padne rozhodnutí o jeho působení v závěru sezony.

 

Pavel Dosadil, Sport.cz

Kalas měl po letním přestupu do Londýna dohrát v Sigmě celou sezonu jako host, ale v prosinci se během dvoutýdenní stáže v Chelsea ukázal v dobrém světle a klub ho povolal nazpět o půl roku dřív.

Talentovaný obránce by měl trénovat s rezervním týmem. "Mělo by to být, jak jsem to měl těch čtrnáct dní na stáži. Tedy jako stabilní hráč béčka. Tam je to uděláno tak, že když pan trenér Ancelotti potřebuje doplnit hráče, tak jdou hráči béčka pomoci áčku. Což jsem byl celkem pravidelně já," řekl Kalas na oficiálním webu olomouckého klubu.

Do konce ledna se rozhodne, zda český obránce zůstane v klubu do závěru sezony. Podle Kalase je možné, že se na jaro opět vrátí do Olomouce. "Momentálně žádné finální rozhodnutí není. V Anglii je přestupní termín do konce ledna, do té doby by to mělo být vyřešené," uvedl Kalas.

Kalas má zatím na kontě pět ligových startů, na podzim nastoupil čtyřikrát. V Chelsea loni v červenci podepsal víceletou smlouvu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..