Rubriky:

1. liga

Fotbalový útočník Ordoš odchází z Olomouce do Kapfenbergu

23. června 2011 17:19 - KAPFENBERG

Fotbalový útočník Michal Ordoš odchází z Olomouce do Kapfenbergu. Osmadvacetiletý nejlepší střelec předminulé prvoligové sezony bude v rakouském klubu rok hostovat, jeho nový zaměstnavatel má navíc dojednánu opci na případný pozdější přestup.

 

Jan Tauber

ČTK informaci potvrdili hráčův agent Dalibor Lacina i olomoucký ředitel Josef Lébr. "Dnes se oba kluby domluvily, součástí dohody je i případný přestup," uvedl Lacina.

Bezmála dvoumetrový útočník Ordoš přestoupil do Sigmy z Bohemians 1905 před třemi lety a záhy se vypracoval v jednu z klíčových postav týmu trenéra Zdeňka Psotky. V ročníku 2009/10 s dvanácti góly vyhrál soutěž prvoligových střelců.

V uplynulé sezoně ho však přibrzdilo zranění a ve 20 utkáních vstřelil jen dvě branky. Fotbalista, jenž hrával i za Slovácko a Mladou Boleslav, celkem skóroval v první lize třiatřicetkrát.

V Kapfenbergu, který letos skončil v rakouské lize na osmém místě, dosud působil bývalý reprezentační obránce Milan Fukal. Ten se ale ve Štýrsku nedohodl na prodloužení smlouvy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..