Rubriky:

1. liga

Fotbalisty Mladé Boleslavi posílí Wojnar, Štohanzl a Jakubov

24. června 2011 18:24 - MLADÁ BOLESLAV

Fotbalisté Mladé Boleslavi mají již tři jisté posily pro novou sezonu. Hráčem středočeského klubu už je záložník Jan Štohanzl, který přišel z Bohemians 1905, dnes byly dotaženy i přestupy brankáře Jakuba Jakubova z Dukly Praha a Petra Wojnara z Baníku Ostrava. Oba podepsali tříleté smlouvy. Informoval o tom jejich agent David Nehoda.

 

Jan Handrejch, Právo

Jako první byl uzavřen příchod Štohanzla, který v loňské sezoně patřil ke klíčových hráčům Bohemians 1905 a v Mladé Boleslavi má nahradit odcházejícího Alexandra Mendyho. "Jako náš hráč bude oficiálně představen 1. července," řekl mluvčí Mladé Boleslavi Jiří Koros.

Brankář Jakubov v minulé sezoně hostoval z Dukly v Kladně, kde rovněž patřil k oporám, ovšem sestup do ČFL neodvrátil. Nyní se bude snažit prosadit v konkurenci Miroslava Millera a Jana Šedy.

"Jakub je velmi pracovitý a má vysoké ambice něco dokázat, což je spolu s výbornou chytací technikou předpokladem pro uplatnění v nejvyšší soutěži," řekl bývalý brankář Petr Kostelník, který má v agentuře Nehoda Sport na starosti gólmany včetně Jakubova.

Wojnar je odchovancem Baníku Ostrava, za který v lize nastoupil k 20 zápasům. V minulé sezoně hrál rovněž na hostování za Kladno a s 11 góly byl jeho nejlepším střelcem. Na kontě má 47 startů za mládežnické reprezentace. "Do Boleslavi se těším. S trenérem Koubkem se známe z působení v Baníku," řekl Wojnar.

Všichni tři by si měli odbýt zápasovou premiéru za Mladou Boleslav na nedělním turnaji v Čelákovicích.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..