Rubriky:

1. liga

Plzeň se předběžně domluvila s Duklou na hostování Bergra

29. prosince 2011 10:45 - PLZEŇ

První zimní posilou plzeňských fotbalistů se zřejmě stane ofenzivní záložník Tomáš Berger z Dukly Praha. Z Julisky by měl na západ Čech zamířit pravděpodobně na půlroční hostování s následnou opcí. Oba kluby jsou ústně domluveny. ČTK to řekl tiskový mluvčí Dukly Michal Včeliš.

 

Petr Horník, Právo

"Oba kluby jsou ústně domluveny. Nic podepsáno ještě není a bude se dále jednat. Navíc se Plzeň musí domluvit i s hráčem," uvedl Včeliš. Mělo by jít ale jen o formality. Sám Berger by totiž odchod do Plzně přivítal. "Je to pro mě šance posunout se dál. Do Plzně chci," řekl deníku Sport.

Berger v Dukle na podzim nastupoval nejčastěji na pravém kraji útočné formace, jelikož ale hraje levou nohou, je použitelný i na levé straně. Právě na ní by v mistrovském celku mohl případně nahradit reprezentanta Václava Pilaře, o kterého usiluje bundesligový Wolfsburg.

Šestadvacetiletý syn sparťanské legendy Jana Bergra na podzim zasáhl v dresu Dukly do všech šestnácti ligových zápasů a připsal si v nich dvě branky. I díky jeho útočnému příspěvku figuruje nováček soutěže na solidním devátém místě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..