V přípravných duelech Mladé Boleslavi hráli i Jarolím s Ševinským

Mladá Boleslav

Za fotbalisty Mladé Boleslavi v dnešní přípravě poprvé nastoupila úterní posila David Jarolím, který odehrál poločas utkání s druholigovým Varnsdorfem (4:0). Obnovenou premiéru si za Středočechy odbyl také František Ševinský. Bývalý obránce Plzně absolvoval celý zápas proti třetiligovým Kunicím (2:2).

David Jarolím bude na jaře hrát za Mladou Boleslav.

Třiatřicetiletý bývalý reprezentant a kapitán Hamburku Jarolím odehrál proti Varnsdorfu ve středu zálohy úvodní půli, na jejímž konci se poprvé gólově prosadil Dosoudil. Po přestávce dokonali jasnou výhru Boleslavi dalšími zásahy Nešpor, Sloboda a Gavlák.

Do druhého utkání s lídrem ČFL Kunicemi domácí trenér Ladislav Minář nominoval takřka celý jiný tým, účast z prvního duelu si zopakovali jen Ščuk a Gavlák. Středočechům s Ševinským na pozici stopera zařídili dvoubrankové poločasové vedení Ondřejka a Ščuk, ale hosté po pauze vyrovnali.

FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf 4:0 (1:0)
Branky: 37. Dosoudil, 62. Nešpor, 68. Sloboda, 73. Gavlák.
Sestava M. Boleslavi: Miller (46. Hankič) - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Brunclík, Jarolím (46. Ščuk) - Sloboda, Magera (71. Gavlák), Štohanzl - Nešpor. Trenér: Minář.
FK Mladá Boleslav - FK Kunice 2:2 (2:0)
Branky: 22. Ondřejka, 45. Ščuk - 68. Tafat, 81. Kordiak.
Sestava M. Boleslavi: Šeda - Zbrožek, Janíček, Ševinský, Bořil - Ščuk (46. Tvrdý), Kúdela - Ondřejka, Schubert (46. Mehanovič), Sivrič - Gavlák (46. Synek). Trenér: Minář.