Rubriky:

1. liga

FANTASY: Michal Hrdlička věří ve výhru Sparty a Liberce! Kapitánskou pásku si vysloužil Lafata

26. července 2013 10:28

Po Luďkovi Zelenkovi odkrývá své karty ve Fantasy lize i Michal Hrdlička. Hrdličkův tým nastoupí ve druhém kole se třemi útočníky. Největší naděje upírá k Davidu Lafatovi, věří i ve výhru Liberce a Brna. Kteří další hráči jedenáctku doplní, se dočtete v následujících řádcích.

 

"Hezký den všem Fantasy přátelům, nastal ten správný čas na skladbu týmu pro druhé kolo Gambrinus ligy. Po úvodním dějství jsem ve vedení celé VIP ligy, ale věřím, že se můžu ještě zlepšovat. Tentokrát jsem jedenáctku vybíral velmi pečlivě a věřím, že bodový zisk z minulého kola ještě překonám. Luděk Zelenka si už musí připadat trapně, protože jeho "velkohubé" plácání není podpořeno výsledky, takže ho už asi nikdo nemůže brát vážně.

Slavia má problém s produktivitou

Tentokrát jsem se rozhodl pro změnu rozestavení, protože v tříčlenném útoku cítím velký bodový potenciál. Ale pěkně odzadu. Do brány jsem nasadil Kováře. Liberci v zápase se Slavií věřím. Slovan bude znovu mířit vysoko, což potvrdil výhrou v Olomouci. U Slavie vidím nadále problém s produktivitou. K čistému kontu by měl pomoci Kováč. No a na opačné straně hřiště by se o vítězství měl postarat Rabušic, který má i na začátku nového ročníku skvělou fazónu - tolik trio z Liberce.

Tři hráče mám i z Letné, také Spartě v duelu s Jabloncem předpovídám výhru. Jablonec v prvním kole zklamal výkonem proti Brnu, naopak Sparta hladce zvítězila v Jihlavě. Výkonem mě zaujala i jedna nová posila - Costa. Za tu cenu? Nekupte ho! Na svůj střelecký příspěvek z Jihlavy by mohli navázat Hušbauer i Lafata, kterému podle mého názoru povinně patří kapitánská páska.

Petržela si fotbal opět užívá

Dva hráče mám z Brna, které by mělo uštědřit další ránu Bohemce. Nováček má na úvod nepříjemný los. Nejprve vyfasoval bůra v Plzni a teď jede zase ven. Gól nedá, k tomu pomůže i Pernica. Naopak nějaký dostane a tady věřím Markovičovi. Ten se sice nemůže dlouho dostat do své někdejší formy, kterou měl ve Viktorce Žižkov, ale teď dostává příležitost v základní sestavě a mohl by se chytnout.

Také z Plzně jsem vybral dva hráče, Horváth kope standardky i penalty a Petržela si po návratu fotbal zase užívá. Mou sestavu uzavírá Litsingi, který i v nové sezóně potvrzuje pověst gólového záložníka. Na půdě nováčka ze Znojma bude mít šanci.

Moje sestava vypadá silně, ale přiznám se, že z jedné věci mám přece jen strach. Spousta mých oveček hraje v týdnu poháry a hrozí, že v lize nastane výpadek. Snad se to nestane a v pondělí budu naopak příjemně potěšen. Všem trenérům hodně štěstí!"

Michal Hrdlička

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..