Rubriky:

1. liga

Slavia potvrdila zájem o brankáře Vaniaka

7. června 2005 11:07 - PRAHA

Fotbalisté Slavie Praha usilovně zbrojí na třetí předkolo Ligy mistrů a chystají svůj kádr posílit o zvučná jména. Začít chtějí na citlivém místě brankáře a jednají o příchodu velezkušeného Martina Vaniaka, jemuž končí smlouva v Olomouci. Čtyřiatřicetiletý gólman sice uvažoval o zahraničním angažmá, ale atraktivní nabídka Slavie by jej zřejmě udržela v české lize.

"Vaniak je v okruhu vytipovaných hráčů, sešel se s trenérem Jarolímem. Transfer ale zdaleka není uzavřen," potvrdil zájem sešívaných o Vaniaka na oficiálních internetových stránkách Slavie tiskový mluvčí klubu Alexandr Kliment.

Posílí Vaniak fotbalisty Slavie?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Slavii v zimní přestávce opustil brankář Radek Černý, jenž odešel na osmnáctiměsíční hostování do londýnského Tottenhamu Hotspur. Jarní část české ligy tak odchytal talentovaný slovenský gólman Matúš Kozáčik.

Vaniak chytal za Olomouc od roku 1991, vyjma čtyřletého působení v Drnovicích (1997-2001). Sedmkrát se objevil i v reprezentačním mužstvu dospělých. Loni se v prestižní soutěži stal mistrem světa v chytání přímých kopů.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..