Rubriky:

1. liga

Liberec nepočítá se zkušeným Jarolímem. Ten už trénuje s Bohemians 1905

9. ledna 2015 09:53 - Liberec

Záložník Marek Jarolím po necelém roce opouští Liberec, jeho novým působištěm budou fotbaloví Bohemians 1905, kde se už zapojuje do přípravy. Vedení Slovanu se rozhodlo, že s ním neprodlouží smlouvu, která vyprší ke konci ledna. Na internetových stránkách klubu o tom informoval sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar. Liberec by místo Jarolíma mohl získat novou posilu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Na Markovo pokračování v našem klubu nepanoval jednotný názor. Nakonec jsme se ale rozhodli, že náklady spojené s Markovou smlouvou použijeme jinak," uvedl Nezmar.

Naznačil, že by místo Jarolíma mohla přijít nová síla. "Když to řeknu hodně lidově, tak pouštíme vrabce z hrsti, abychom mohli pomýšlet na holuba na střeše," dodal Nezmar.

Třicetiletý Jarolím přišel do Liberce vloni na konci ledna. Za severočeský klub odehrál 16 ligových zápasů, v nichž vstřelil tři branky. Na podzim vinou dlouhodobého zranění zasáhl jen do tří utkání nejvyšší soutěže.

Odchovanec Sparty má za sebou angažmá v Mladé Boleslavi, Plzni, Slavii, Jablonci, Teplicích, čínském Chang-čou Greentown a řeckém Iraklisu Soluň. V české lize má na kontě 210 zápasů a 34 gólů.

Po podzimu třináctí Bohemians si od Jarolíma slibují zlepšení ofenzivní části hry. "S vedením Liberce i se samotným hráčem jsme již v podstatě domluveni na podmínkách přestupu, proto se již dnes může Marek plně zapojit do přípravy na jarní část v Bohemce," vysvětlil na internetových stránkách "Klokanů" sportovní ředitel Tomáš Požár.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..