Rubriky:

1. liga

Odložený duel Plzně se Slavií se odehraje příští středu

9. března 2015 16:09 - Plzeň

Zápas 19. kola fotbalové ligy mezi Plzní a Slavií se odehraje 18. března od 18:00. Duel byl minulý týden odložen kvůli onemocnění hráčů Viktorie.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Po dohodě se zástupci FAČR i Slavie Praha byl zvolen středeční termín především kvůli následujícímu víkendovému zápasu. S ohledem na fakt, že na utkání se Slavií zbývalo už minulý týden jen několik desítek vstupenek, jsme prosazovali pozdější výkop zápasu hraného ve všední den. Odložený duel tak ve středu začne v 18:00," informuje na klubovém webu Pavel Pillár, tiskový mluvčí Viktorie.

„Všechny zakoupené vstupenky budou platné také pro náhradní termín. Pokud fanouškům nebude nový termín z jakéhokoli důvodu vyhovovat, mají možnost vrátit ve Viktoria shopu ve Štruncových sadech zakoupený lístek a získat zpět své peníze. Poslední možností k vrácení vstupenky bude úterý 17. března, kdy bude Viktoria shop v provozu do 17:00. V den utkání už nebude možné zakoupené lístky vrátit," dodává Pillár.

„Věříme, že ani náhradní termín v podobě středečního podvečera neodradí plzeňské fanoušky od podporování Viktorie v zápase s tradičním soupeřem z hlavního města. Nadále očekáváme skutečný fotbalový svátek," uzavírá plzeňský tiskový mluvčí.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..