Rubriky:

1. liga

Kadeřábek chce stihnout derby, nejdřív ale Sparta musí zvládnout Hradec

4. dubna 2015 09:05 - Praha

Zápasy následující po reprezentačních přestávkách jsou pro ně vždy ošidné. Fotbalisté Sparty se sešli kompletní až ve středu a v sobotu odpoledne je čeká duel v Hradci Králové. „Už jsme si zvykli. Sparta se chce prezentovat nejen doma, ale i v Evropě. Jsme rádi, že hráče v reprezentacích máme,“ ujišťuje v klubové televizi asistent trenéra Václav Jílek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Již za týden přivítají na Letné v derby Slavii. Možná i s reprezentantem Pavlem Kadeřábkem, který dře v posilovně. Až ostrý trénink ovšem ukáže, jak na tom po zranění kolena je. Podle nejsmělejších odhadů by derby stihnout mohl.

Nejprve se však Sparta musí vypořádat s Hradcem Králové, který na svém hřišti zle prohnal i vedoucí Plzeň.

„Viděl jsem soupeře ve třech zápasech, z toho ve dvou naživo. Čeká nás velmi těžký zápas. Plzeň to v Hradci neměla vůbec snadné a rozhodla až v závěru. Takže abychom tam uspěli, bude potřeba nejen fotbalovost, ale i dobrý přístup všech hráčů z pohledu bojovnosti a agresivity," zdůrazňuje asistent trenéra Václav Jílek.

„Na srazu jedenadvacítky jsem se bavil s brankářem Tomášem Koubkem. Hradec je velkým překvapením jara, posbíral už spoustu bodů. Začali se zachraňovat a jejich hra tomu odpovídá. Čeká nás těžké utkání," přidává se stoper Jakub Brabec.

Duel 22. ligového kola Hradec Králové - Sparta začíná v 14:30. Přímý přenos vysílá Slovak Sport, on-line můžete sledovat na Sport.cz.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..